Kargo ve Teslimat

KARGO, TESLİMAT ve MONTAJ ÜCRETSİZ !

radusmobilya.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde ücretsiz nakliye ve montaj avantajından faydalanabilir, Türkiye’nin her yerinden sipariş vererek ekonomik fiyatlarla masa,sandalye, ve aksesuar alışverişi yapabilirsiniz.

radusmobilya.com'dan yaptığınız alışverişlerinizde, firmamız size özel bir müşteri temsilcisi atar. Özel müşteri temsilciniz siparişiniz oluştuğu andan itibaren, işlemlerinizin her aşamasının takipçisi olur, ürününüzün nakliyesi, montajı gibi hizmetleri organize eder ve olabilecek her durumda sizinle iletişim halinde olur.

 

İstanbul İçi Teslimat ve Montaj

radusmobilya.com'dan yapacağınız alışverişlerde İstanbul içi 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde nakliye ve montaj firmamıza aittir. 500 TL altı ürünlerin kargosu için 0216 335 35 15 Nolu Müşteri Temsilcinizi arıyabilirsiniz.

 

İstanbul Dışı Türkiye'nin Heryerine Ücretsiz Teslimat ve Montaj

1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Türkiye'nin her yerine (bütün il merkezleri ve bazı ilçelere) kapı teslimi ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz. Montaj müşteriye aittir. İlçeler ve diğer yerler için teslimat ücreti ürüne ve gideceği yere göre değişmektedir. Detaylı bilgi için bize 0216 335 35 15 Nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 
Bilinen ulusal kargo firmaları sigortalı mobilya taşımacılığı yapmadığından, radusmobilya.com Türkiye genelinde hizmet veren mobilya taşımacılığı alanında uzmanlaşmış nakliye firmaları ile çalışmaktadır. İstanbul dışından aldığımız her siparişi bu mobilya dağıtımında uzman firmalar ile kapı teslim olarak yapmaktayız.
 
İstanbul dışı siparişlerde yukarıda bahsettiğimiz nakliye firmaları belirli bir döngü üzerinde, Türkiye’nin bütün illerine ve ilçelerine ürünlerinizi gönderilmektedir. Ancak; Nakliye araçlarının büyüklüğü, yol durumu, doğa şartları gibi durumlarla araç size ulaşamıyorsa özel müşteri temsilciniz sizlere ulaşıp 2 alternatif çözüm sunmak zorundadırlar. Bunlar;
 
Ürününüzü sizin teslim alabileceğiniz ve bizleri yönlendireceğiniz en yakın yere teslim edebiliriz.
Ekiplerimiz tarafından bulunacak yerel nakliye firmaları ile ekstra ara taşıma ücreti karşılığında ürününüz size gönderilmesi teklif edilebilir.
 

Sipariş ve Teslimat

radusmobilya.com'u kullanarak kolayca sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz ürüne göre ortalama 3 ila 21 iş günü içinde teslim edilir. Aksi durumlar için size bilgi maili gönderilir veya telefon edilir. 
 
Siparişinizin Hızlı Ulaşması İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler
 
1-) Üyelik bilgilerinizi doğru ve eksiksiz giriniz.
2-) Siparişinizle ilgili ödemenizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştiriniz.